2014-09-09

!NEXT EVENTS

FRIDAY: 12-09-2014 DJ SET @YOLO BĀRS, PALASTA IELA 10, RĪGA, LV (22:00)
GUMBO - #norequestsfordjs w/ DJ Legz, DJ Rudd, DJ Dubra

Piektdien, 12. septmebrī bārā "Yolo" (Palasta 10) dīdžeji PM2THEAM, Dub:ra, Legz un Rudd aicina uz pasākumu "Gumbo #norequestsfordjs"

Šim pasākumam dīdžeji ir sagatavojuši setus katrs savā žanrā. PM2THEAM miksēs savus mīļākos funk ierakstus, no Dub:ra gaidāms UK garage / bassline sets, Legz ņems līdzi hip-hop plates un house mūziku piektdienas vakarā spēlēs Rudd. "Gumbo #norequestsfordjs" nosaukums aizgūts no gumbo zupas, kas simbolizē dažādu kultūru sajaukumu. Koncepcijas ideja radusies dīdžeja PM2THEAM galvā: "Gadu gaitā strādājot par DJ dažādos klubos un pasākumos nonācu pie secinājuma, ka gribu kaut ko savu, spēlēt to, kas "uz sirds". Man mūzika ir kas vairāk kā tikai ballīte. Tādēļ arī dzima doma radīt pasākumu, kur kopā ar dīdžejiem domubiedriem miksēt to, kas patīk un vienkārši labi pavadīt laiku."

"Dīdžejojot dažādos nakts lokālos un festivālos, esam izklaidējuši mūsu publiku pēc labākās sirdsapziņas un uzklausījuši daudzu vēlmes. Šobrīd es gribu, lai apmeklētāji ieklausās dīdžejos un ļauj sevi aizvest muzikālā ceļojumā," - tā par gaidāmo pasākumu Pieci LV klubu mūzikas aizbildnis DJ Rudd.

Tēmturis #norequestsfordjs nozīmē, ka apmeklētāji nevarēs pasūtīt dīdžejiem dziesmas. Uzstājīgākos mūzikas "ekspertus" pasākuma organizatori var palūgt pamest bāra telpas.

B E D R O O M S E S S I O N

Another  # pm2heam  - Multi-Genre DJ Set  # bedroomsession IGTV

Search This Blog