2017-01-09

 Rīgas DJ Skola! 


Sveiciens pirmdienā!
Pagājušo nedēļ Rīgas DJ skolā noslēdzās pirmais manis vadītais 4mēnešu kurss.
Gribēju padalīties ar savu pieredzi par DJ kursu un ieteikt šo to tiem, kas vēlas iet apgūt to “ne vieglo” dzīves nodarbi.
Man paveicās ar grupu - visi bija ļoti apņemīgi un pildija uzdevumus lieliski. Nepabaidīšos pateikt, ka pēc 4 mēnešiem no Rīgas DJ skolas iznākuši pieci konkurentspējīgi DJi, kādam gāja grūtāk, kādam vieglāk. Lielāko uzrāvienu izaugsmē sāku pamanīt jau otrajā mēnesī, īpaši tiem, kuriem ir uz kā papraktizēties mājās.

Mans pirmais ieteikums katram, kurš grib iziet DJ kursu- iegādāties kaut vislētāko kontrolieri sākumam, priekš zināšanu nostiprināšanas jeb mājas darbiem. Tas palīdzētu ātrāk visu apgūt un pēc 4 mēnešiem absolvēt DJ skolu jau kā ļoti labiem, pamatus zinošiem DJ-iem. 
Otrais ieteikums - iet macīties 2x nedēļā (4 mēneši) saucās - Intensīvie DJ kursi iesācējiem!
Pat ar to, ka nodarbības 2x nedēļā, studenti teica, ka šis tas ir piemirsies un tas piebremzē kopējo attistību.
Domāju, ka vēl grūtāk ir tad, ja mācies 1x nedēļā visus 8 mēnešus, tad viticamāk var gadīties, ka nāc uz nodarbību kā zivtiņa Dory no multenes Finding Nemo.
Trešais, iespējams, svarīgākais- vajag “izslēgt” slinkumu! Skola un pasniedzējs var iedot to “maģisko pendeli”,bet tālāk, īsāk sakot, viss ir un būs atkarīgs tikai no pašiem un tā, cik tālu jūs gribesiet iet un attistīt savas DJ prasmes.
Gribēju vēl pateikt, ka arī es paspēju iemācīties papildus no saviem studentiem un kopumā - gatavojoties nodarbībām paķēru ar sevī līdz daudz vertīgas informācijas!
Lai visiem izdodas 2017ajā atrast savu nodarbošanos vai vismaz izmēģināt ko jaunu savam priekam!
Pieteikties kursiem var Rīgas DJ Skolas mājas lapā!
Un lai visiem daudz pozitīvas mūzikas apkārt!
Facebook: PM2THEAM

B E D R O O M S E S S I O N

Another  # pm2heam  - Multi-Genre DJ Set  # bedroomsession IGTV

Search This Blog