2017-02-08

KeepDigging #3 - Digital Music Stores

Ar šo ierakstu gribu noslēgt savu dalīšanos sēriju, par to- kur meklēt digitalos ierakstus.
Nu tad - last chapter, draugi! Šoreiz par maniem favorīt digitālās mūzikas veikaliem:

Man šis veikals liekas ļoti ērts. Esmu izvēlējies sev interesējošos žanrus, leiblus, artistus pēc saraksta un man katru pirmdienu atsūta jaunas relīzes, kas ir iznākušas. Ja kādam leiblam vai artistam iznāk relīze, tad par to atsūta ziņu uz e-pastu tajā pašā dienā. 
Katru mēnesi iznāk Juno Recommends, ko arī diezgan noderīgi noskatīties. Ļoti forši, ka izlaiž arī exclusive, kas citos veikalos nemaz nebūs, nu vismaz kādu laiku.

šeit atradu daudz dziesmas no veciem laikiem, ko nevarēju atrast labā kvalitātē citos veikalos

Sekoju leibliem un artistiem, kuri patīk. Var nopirkt albumus, singlus, vinylu, merču un jebko citu.
Digitalās versijas dziesmām var dabūt kādu laiku iepriekš pirms tās parādās, piemēram, Juno vai Portā. Daudz bezmaksas (vai par ļoti mazu cenu) dziesmas, albumi +  ir super piedāvājumi uz konkrēta artista diskogrāfiju.

Ļoti reti, bet citreiz sanāk izmantot Beatport, lai izpētītu sīkāk kādu konkrētu žanru. Tik pat reti apciemoju arī Soundcloud, kaut arī dzirdu, ka priekš daudziem tas joprojām ir lielisks palīgs jaunumu meklēšanā. 

Tas arī viss! ;) Paldies par uzmanību! #TurpinietMeklēt 


P.S. Tiem, kuri palaida garām 1. un 2. postu, -tos varat atrast www.pm2theam.com (#KeepDigging) vai patinot atpakaļ manu facebook timeline’u!


B E D R O O M S E S S I O N

Another  # pm2heam  - Multi-Genre DJ Set  # bedroomsession IGTV

Search This Blog